Národní

Máte rádi kempování, ale chybí Vám při tom komfort? Máme pro Vás řešení.

Fiat Talento CAMPPRO & Fiat Dobló CAMPPRO je vybaveno vestavbou Sitka Original S nebo M od společnosti VISU. Jedná se o chytré řešení pro přeměnu modelu Talento nebo Doblò v obytné auto za pomoci vyjímatelných modulů. Vestavba je přizpůsobena vozu a dobře využívá jeho prostor. Díky důmyslnému designu pak ve voze naleznete nejen postel, ale i plnohodnotné sezení se stolem. Ať venku prší nebo je zima, vy budete vždy v pohodě.

POSTEL I STŮL
Vozidlo s vestavbou tvoří nejen prostor pro pohodlné spaní, ale i plnohodnotné sezení se stolem. Za 10 vteřin tak uděláte z komfortního ležení pracovní prostor nebo útulné místo na večeři.

KUCHYŇSKÝ MODUL
V zadní části vestavby najdete výsuvné boxy s pracovní plochou, děleným úložným prostorem a kanystry. Kuchyň je plně vybavena kempingovým nádobím, vařičem, ale i drobnostmi jako příbory nebo hrnky.

ÚLOŽNÝ PROSTOR
Ve vestavbě je prostor pro vše, co na cestách potřebujete, přesněji 200 litrů prostoru. Díky taškám si navíc vše můžete zabalit doma a před odjezdem jen vepnout do vestavby pomocí patentů.

Více informací naleznete v sekci CENÍKY A KATALOGY zde.

Chcete získat více informací o této akční nabídce?

Uvedené údaje mají pouze informativní charakter. Vozidlo Fiat je vybaveno vestavbou dodanou externím dodavatelem. Nejedná se o originální příslušenství výrobce. Tato prezentace není nabídkou na uzavření smlouvy.