Národní

Oslavme společně naše 121. výročí.

Je to ideální příležitost, jak si vybrat svůj Fiat, na který vám stačí šetřit pouhých 121 Kč denně!

Navíc se zárukou 5 let a novým D-FENCE paketem pro zvýšenou hygienu a bezpečí.

121 LEGENDÁRNÍCH LET


Vše začalo 11. července 1899, kdy byla v Turíně založena společnost Fabbrica Italiana Automobilli Torino, kterou dnes zná celý svět jako Fiat. Modely této automobilky psaly historii automobilového průmyslu zlatým písmem. Byly vždy spojeny s technologickým pokrokem a vášní pro vše krásné a dokonalé. Na této filosofii se nic nezměnilo ani po 121 letech, kdy stále hledáme nová řešení, která zpříjemní a zjednoduší život nám všem.

DÁVEJTE SI STRANOU 121 KČ KAŽDÝ DEN A NOVÝ FIAT MŮŽE BÝT VÁŠ!

Již 121 let hledáme řešení mobility pro každého, kdo hledá styl snoubící se s praktičností a dostupností. Proto s námi oslavte výročí a pořiďte si svůj nový Fiat již od 3 630 Kč měsíčně, což činí 121 Kč denně*. Stačí si jen vybrat!
Nabídka je platná pro všechny modely značky Fiat.

TAKÉ BEZPEČÍ NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ JE PRIORITOU CELÝCH 121 LET


Celých 121 let máme na zřeteli to, abyste za své peníze získali maximální kvalitu a spolehlivost, stejně jako nám leží na srdci vaše bezpečí.
A proto nyní přicházíme s další inovací ve formě D-FENCE paketu, který představuje unikátní řešení pro zachování čistoty a hygieny na palubě vozu. Nový paket udržuje čistý vzduch ve vozidle prostřednictvím antialergenního kabinového filtru zachycujícího nečistoty přicházející zvenčí a nového čističe vzduchu, který čistí vzduch uvnitř vozidla. UV lampa pak udržuje všechny povrchy ve vozidle bez bakterií.

OBJEVTE DALŠÍ MOŽNOSTI S FIAT FINANCE


• Výhodné financování FinAuto/CreditAuto
• Možnost odkladu splátek o 3 měsíce
• Moderní flexibilní financování s nízkou měsíční splátkou
Pro bližší informace se zastavte u vašeho nejbližšího dealera

Chcete získat více informací o této akční nabídce?

*Tato cena je platná pro modely Fiat Panda Plus 1.2 69k; Fiat 500 Pop 1,0 70k BSG; Fiat 500L 1,4 95k; Fiat 500X Urban 1.0 FireFly 120k; Fiat Tipo Sedan Italia 1,4 95k. Bližší informace o nabídce a reprezentativní příklad financování naleznete zde. Použité fotografie jsou pouze ilustrační. Akční nabídka se vztahuje na skladové vozy či do výroby a pro odběr jednoho vozu na jednoho zákazníka do vyprodání zásob. Pro bližší informace o cenách prosím kontaktujte kteréhokoliv autorizovaného prodejce značky Fiat. Na všechny vozy se vztahuje základní 2letá záruka a navíc 3 roky rozšířené záruky s limitem do 100 000 km. Bližší informace o záruce poskytované výrobcem jsou uvedené v Záruční a servisní knížce nebo se můžete informovat u svého prodejce. Uvedené informace a skutečnosti mají výlučně informativní charakter a nemůžou být považované za součást návrhu smlouvy. FCA Central and Eastern Europe Kft. si vyhrazuje právo všechny zde uvedené údaje kdykoliv změnit bez předchozího upozornění.