Nová 500 Cabrio

od Kč 872.900
Modelová řada

Přehled

Nová 500 Cabrio

Elektřina
ELEKTRICKÝ 87 KW (118 K)
14.9 KWH/100 KM[c]
3
EMISE CO2 G/KM[c] 0
Automatická

Detaily

Exteriéry

Dědictví Ikony

Užijte si pocit Dolce vita s otevřeným nebem nad hlavou v prvním 4sedadlovém elektrickém kabrioletu obohaceným o zcela novou plátěnou střechou s monogramem oslavujícím 120letou historii značky.

 

Rozsviťte budoucnost

Full LED světlomety s obrysovým světlem Infinity vám poskytnou jasnější výhled na vozovku a modernější, ale okamžitě rozeznatelný vzhled 500.

 

Z minulosti do budoucnosti

LED boční šípovitá světla byla inspirovaná základním stylem Fiatu 500 z roku 1957. Tento klasický detail je oslavou stejného ducha, který nás vedl v minulosti a bude řídit i naši budoucnost.

 

Snadnější od prvního dotyku

Přepracovaná elektrická klika dveří se systémem e-latch nejen lépe vypadá, ale lépe se i ovládá. Pro odemčení stačí stisknout tlačítko na zadní straně kliky a můžete pohodlně nastoupit.

 

17” kola z lehkých slitin

Kultovní od hlavy až k patě díky dvoutónovým 17“ litým kolům s diamantovou povrchovou úpravou.

 

Specifické logo

První elektromobil vyráběný značkou Fiat bude vozidlem, na které se bude vzpomínat.

 

Oblázek jako klíč

Stylový klíč má elektroniku ukrytou v oblázkovém krytu vyrobeném z recyklovaného materiálu.

Máte zájem o tento vůz?

Interiéry

Palubní deska

Čalounění palubní desky: se změnou mobility se mění i styl. Je udržitelnější, a přitom exkluzivní.

 

Užijte si nový prostor

Revoluce v interiéru začíná absencí středového tunelu, což přidává více prostoru i komfortu.

 

Sedadla čalouněná s monogramem

Bez kůže, s vygravírovaným monogramem Fiat, širokými možnostmi nastavení v 6 směrech a lepším držením těla. Nový styl sedadel spojuje eleganci, komfort a udržitelné inovace.

 

Infotelematický systém 10.25“ s navigací

Poslouchejte hudbu, nechte se navigovat a připojte svá zařízení. Rozhraní podobné chytrému telefonu na 10,25“ dotykové obrazovce, ultra rychlé spojení Bluetooth, kompatibilita s bezdrátovými systémy zrcadlení: dokonalý infotelematický zážitek.

 

Ikonický podpis

Skvěle vypadající dvouramenný volant připomínající Fiat 500 z roku 1957 zdobí klasické logo 500.

Máte zájem o tento vůz?

Elektrické funkce

Exkluzivní wallbox

Volitelný easyWallbox byl navržen exkluzivně pro FCA tak, aby vytvořil u vás doma vaši osobní nabíjecí stanici. Vše je řešeno technologií Plug & Play, což znamená, že nevyžaduje odbornou instalaci ani připojení Bluetooth pro nastavení a kontrolu provozních parametrů. Stanice easyWallbox má senzor Dynamic Power Management (DPM), který zabraňuje výpadkům proudu v domácnosti. Po upgradu na 7,4 kW (vyžaduje odbornou instalaci) se váš kabriolet 500 «la Prima» nabije za méně než 4 hodiny*.

* Čas nabíjení pro 15%-80% stav nabití.

 

Připojit a nabíjet

Zařízení Connected Wallbox je vyspělé řešení domácího nabíjení, které využívá vzdálené ovládání a může pracovat i s třífázovým elektrickým systémem, a to až do 11 kW. Se stanicí Connected Wallbox můžete zahájit nebo ukončit nabíjení prostřednictvím Bluetooth, Wi-Fi a sítě 4G/3G, kontrolovat, kdo wallbox používá, naplánovat nabíjení pro optimalizaci nákladů a mnoho dalšího. Instalaci zajišťuje FCA prostřednictvím vybraných partnerů.

Pro snadné nabíjení mimo domov

Můžete být bez obav, i když nejste doma: díky standardnímu kabelu Mode 3 můžete nový kabriolet 500 «la Prima» nabíjet u veřejných nabíjecích stanic a na parkovištích.

 

Rychlonabíjení

Zcela nový kabriolet 500 «la Prima» lze nabíjet rychle s nabíjecím výkonem 85 kW, což vám umožní nabít vůz pro celodenní provoz během přestávky na kávu: 50 km za 5 minut nabíjení. Na 80 % se baterie nabije za 35 minut. Tuto možnost můžete využít u jakékoliv veřejné nabíjecí stanice, a to i díky standardnímu kabelu Mode 3.

Stvořen pro město

Dojezd až 320 km pokrývá všechny běžné potřeby pro jízdu po městě, například cestu do práce, tělocvičny a zase zpět. Při použití výhradně v městském provozu se dojezd nové 500 prodlužuje až na působivých 460 km.*

* Homologace WLTP. Hodnoty se týkají nové řady 500 od výbavy Passion.

 

Režim sherpa

Režim Sherpa je inteligentní nastavení, které šetří energii a pomáhá vám dosáhnout cíle prostřednictvím optimalizace parametrů a funkcí vozidla, například vyhřívání sedadel, klimatizace nebo omezením rychlosti a dynamiky.

 

Jízda jedním pedálem

Zcela nový kabriolet 500 «la Prima» je jedním z prvních elektrických vozidel nabízejících nový zážitek z jízdy prostřednictvím ovládání zrychlování a zpomalování pravým pedálem. Kdykoliv řidič uvolní plynový pedál, vozidlo zpomaluje a kinetickou energii přeměňuje na elektřinu, která dobíjí baterii.

Máte zájem o tento vůz?

Technologie

Důvěryhodný spolujezdec, který stojí vždy při vás: zcela nový kabriolet 500 «la Prima» je prvním malým elektromobilem, který nabízí autonomní řízení 2. úrovně (ADAS), což znamená, že poskytuje větší bezpečnost v městském provozu

 

Spolujezdec Fiat

Cestujte hladce díky mnoha pomocníkům. Především, zcela nová 500 «La Prima» dokáže přečíst dopravní značky a navrhnout vám, jakou rychlost byste měli v dané chvíli udržovat. Poté, co nastavíte rychlost a odstup pomocí tlačítek na volantu, systém automaticky udržuje vzdálenost od vpředu jedoucího vozidla (v rychlostech nad 30 km/h) a v případě potřeby i samočinně zastaví. Jako spolehlivý spolujezdec, který je vždy po vašem boku.

 

Bezpečně ve svém pruhu

Žádný stres a víc radosti z cestování. V rychlostech přes 60 km/h nový kabriolet 500 «la Prima» rozeznává hranice jízdního pruhu a automaticky vás udržuje v jeho středu, což činí cestování bezpečnějším.

 

Snadnější parkování

Buďte v pohodě i při nízkých rychlostech: do jiného vozu nebo stěny už náhodou nenarazíte. V rychlostech pod 13 km/h parkovací senzory s 360° pohledem a 11 senzory vpředu, po stranách a vzadu detekují všechny překážky kolem vozidla a upozorňují řidiče na jejich blízkost.

 

Žádné slepé úhly

Slepé úhly jsou již minulostí: při jízdě rychlostí od 15 do 140 km/h dokážou ultrazvukové snímače nového kabrioletu 500 «la Prima» odhalit objekty v mrtvých úhlech po stranách a za vozidlem a upozornit vás na ně prostřednictvím akustické a vizuální výstrahy na vnějších zrcátkách.

 

Zadní parkovací kamera

Snadný přehled o tom, co se kolem vás děje, dokonce i vzadu. Zadní parkovací kamera poskytuje pohled na dění za vozidlem ve vysokém rozlišení na obrazovce infotelematického systému nového kabrioletu 500 «la Prima». Obraz se promítá včetně dynamických naváděcích linek a středové osy, které se upravují v závislosti na natočení volantu, díky čemuž můžete lépe odhadnout vzdálenost i směr vozidla.

 

Brzdí za vás

Ještě větší bezpečnost pro vás a ostatní účastníky provozu. Zcela nový kabriolet 500 «la Prima» automaticky zabrzdí, aby zabránil střetu s vpředu jedoucím vozidlem, chodcem nebo cyklistou nebo alespoň zmírnil jeho následky. Systém pracuje až do rychlosti 130 km/h. Vůz nejdříve upozorní řidiče akustickou a vizuální výstrahou na přístrojovém panelu, a pokud řidič nereaguje, zahájí brzdění a pomáhá tak předcházet potenciálním kolizím nebo zmírnit jejich následky.

 

Udrží vás vzhůru

Únava za volantem už dále není strašákem při jízdě na delších cestách: zcela nový kabriolet 500 «la Prima» vám pomůže s kontrolou vaší únavy za volantem. Systém dokáže detekovat počáteční příznaky únavy, a to sledováním bočních pohybů vozidla a v případě potřeby vám doporučí přestávku. Akustická výstraha je doprovázena vizuálním upozorněním na přístrojovém panelu.

 

Udrží vás ve správném jízdním pruhu

Cestujte bezpečně a snadněji ve svém jízdním pruhu: zcela nový kabriolet 500 «la Prima» pomáhá zabránit nechtěnému opuštění jízdního pruhu a udržuje vás v daném pruhu aktivním zásahem do řízení. Chrání tak nejen vás, ale i ostatní účastníky provozu. Pokud systém zjistí, že vozidlo neúmyslně opouští svůj jízdní pruh, varuje řidiče akustickou a vizuální výstrahou, jako i vibracemi ve volantu, čímž navádí ke správné korekci volantem.

 

Tísňové volání

Vždy po vašem boku, zejména v případě nouze. Pokud dojde k těžké nehodě s aktivací airbagů, dojde k automatickému volání z palubního systému nového kabrioletu 500 «la Prima» na evropskou tísňovou linku 112. Současně bude odeslaná i vaše poloha a stav vozidla, což umožňuje rychlejší záchranu. Tlačítkem SOS, které je snadno dosažitelné před vnitřním zpětným zrcátkem, můžete přivolat pomoc i sami.*

* Systém se automaticky aktivuje pouze v případě těžké nehody s aktivovanými airbagy.

Máte zájem o tento vůz?

Infotainment

Infotelematický systém Cinerama

Zcela nový infotelematický systém Cinerama nového kabrioletu Fiat 500 «la Prima» s 10,25palcovým HD displejem máte vždy na očích. Ultra rychlé spárování Bluetooth připojí všechny chytré telefony ve vozidle za méně než 5 sekund od otevření dveří.
Systém nabízí intuitivní, snadno konfigurovatelné rozhraní, kde si řidič může uspořádat obrazovky podle svých představ.
Nový infotelematický systém Cinerama je vybaven plně integrovanou navigační platformou, která bude vaším partnerem, ať už pojedete kamkoliv. Systém zobrazuje aktuální dopravní informace s aktualizací každých 30 sekund, a to včetně hustoty provozu, rychlostních radarů na trase, parkovacích míst, nabíjecích stanic pro elektrická vozidla a počasí v cílové destinaci. Navigaci s 3D mapami lze vizualizovat také na 7“ digitálním displeji přístrojového panelu. Pro nejjednodušší interakci umožňuje systém rozpoznávání řeči. Stačí vyslovit „Hey Fiat“. Svůj chytrý telefon můžete připojit bezdrátově a zobrazit své oblíbené aplikace na velké obrazovce vozidla. U modelu 500 «la Prima» je k dispozici také bezdrátová nabíječka mobilního telefonu, který je tak vždy připojený a nabitý.

 

Bezdrátové zrcadlení chytrého telefonu

Připojte svůj chytrý telefon k systému Uconnect™ 10,25“ a ovládejte funkci zrcadlení chytrého telefonu bezdrátově hlasovým ovládáním nebo dotykem na obrazovku. Bezdrátová funkce zrcadlení chytrého telefonu je nejchytřejším a nejbezpečnějším způsobem použití chytrého telefonu ve vozidle. Můžete získávat směrové instrukce, telefonovat, odesílat nebo přijímat textové zprávy, poslouchat muziku, audioknihy nebo podcasty, a přitom se plně soustředit na jízdu.

Máte zájem o tento vůz?

Konektivita

Zcela nový kabriolet 500 «la Prima» je vybaven celou řadou nejmodernějších funkcí konektivity, a to jak na palubě, tak i mimo ni, včetně zcela nové mobilní aplikace. Aplikace FIAT umožňuje spravovat novou 500 «la Prima» kdykoliv a odkudkoliv. Objevte všechny funkce.

 

My echarge

My eCharge umožňuje uživatelům nového kabrioletu 500 «la Prima» vstoupit do světa služeb pro správu nabíjení. S aplikací FIAT můžete snadno najít veřejné nabíjecí stanice v okolí a získat přístup k funkcím nabíjení, platbám a sledování historie nabíjení. Doma můžete rychle přistupovat k soukromému wallboxu a díky vzdálené správě těžit maximální výhody připojeného wallboxu.

 

My Assistant

My Assistant vás udrží v bezpečí, ať už jste kdekoliv. Nový kabriolet 500 «la Prima» umožňuje uskutečnit nouzové volání prostřednictvím tlačítka na stropní konzoli*, dále kontaktovat specializovanou asistenci nebo požádat o silniční asistenci přímo z dotykové obrazovky vozidla nebo prostřednictvím aplikace FIAT.
 

* Tísňové volání není k dispozici z dotykové obrazovky vozidla nebo aplikace FIAT.

 

My Remote

Se službou My Remote můžete lokalizovat polohu svého kabrioletu 500 «la Prima» přímo z chytrého telefonu. To ale není vše. Z mobilní aplikace můžete odemknout nebo zamknout dveře a zkontrolovat úroveň nabití baterie, případně naplánovat spuštění klimatizace a nabíjení vozidla. Se službou hlasové asistence „At-Home Digital Assistant“ můžete se svým vozem komunikovat i na dálku.

 

My Car

Zajímá vás, co se děje pod kapotou? Žádný strach. S My Car budete mít informace o stavu svého vozu v reálném čase. Tlak v pneumatikách, ujeté kilometry, aktualizace údržby: stačí otevřít aplikaci FIAT nebo vše zkontrolovat přímo na displeji rádia. Nový kabriolet 500 «la Prima» nemá co skrývat.

 

My Navigation

Dosažení cíle ještě nikdy nebylo tak snadné. Díky funkci My Navigation můžete jednoduše svůj cíl sdílet z aplikace FIAT jediným kliknutím. Infotelematický displej kabrioletu 500 «la Prima» zobrazí váš cíl včetně aktuální dopravy, počasí a upozornění na radary a samozřejmě i nabíjecích míst. Mapy se aktualizují „vzduchem“, což celý zážitek ještě více zpříjemňuje

 

My Wi-Fi

Se službou My Wi-Fi se budete cítit pohodlně jako doma. S My Wi-Fi se nový kabriolet 500 «la Prima» stává skutečným přístupovým bodem Wi-Fi, ke kterému se může připojit současně až 8 zařízení.*
 

* My WI-FI je u nové 500 volitelnou službou.

 

My Alert

Váš kabriolet 500 «la Prima» je vždy pod dozorem. V případě, že se vyskytne nějaký problém, budete okamžitě upozorněni přes aplikaci FIAT. V případě krádeže budete spojeni s operátorem a vaše vozidlo bude sledované, aby jej policie mohla snáze najít*.
 

* My Alert je u nové 500 «la Prima» volitelnou službou.

Máte zájem o tento vůz?

Přehled

Nová 500 Cabrio

Konfigurovat
Sestavte si svůj nový 500 Cabrio
Testovací jízda
Stále nejste rozhodnuti? Před koupí si svůj nový 500 Cabrio vyzkoušejte.
Cenová nabídka
Vybrali jste si svůj vůz? Nenechte ho ujet a požádejte o cenovou nabídku.
Žádost o financování
Objevte výhodné finanční služby.

Stupeň výbavy